מדיניות פרטיות

שלום וברוך הבא לאתר www.nesikaiskit.co.il/. מפעילת האתר – השותפות נסיקה עסקית (ע.מ. 021602081) (להלן: "המפעיל/ה" ו/או "השותפות" לפי ההקשר) מאשרת גישה אל אתר האינטרנט המצוי בשליטתה והידוע בשמו "nesikaiskit" וגם לשירותים הכפופים לאתר זה והזמינים משם המתחם (domain) ותתי שמות המתחם (sub-domains) של האתר www.nesikaiskit.co.il, לרבות עמוד הפייסבוק הנמצא בתת-שם המתחם https://www.facebook.com/nesikaiskit (להלן: "האתר") – הכול בכפיפות לתנאי השימוש המפורטים להלן. מומלץ לקרוא תנאי שימוש אלה ביסודיות טרם השימוש באתר.

אתה מאשר שקראת את התנאים לשימוש באתר המפורטים להלן, ושאתה מסכים להשתמש באתר בכפיפות לתנאים המפורטים להלן. אתה מסכים לקרוא את כל התנאים המפורטים להלן לפני תחילת השימוש באתר. אם אינך מסכים לקבל את התנאים המפורטים להלן, אינך מורשה לגשת, לנצל או להשתמש באתר או בשירותי השותפות.
1. כללי
1.1. הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד. על מנת להבין טוב יותר איזה מידע אנו אוספים ומהו השימוש שאנו עושים במידע זה, אנא קרא את מדיניות הפרטיות המפורטת להלן.
2. מידע אודות המשתמש
2.1. מדיניות פרטיות זו, מדגימה כיצד אנחנו משתמשים ושומרים על המידע שאתה מספק ומוסר לאתר. כל מידע אישי ו/או אחר שאנו אוספים, נעשה בהתאם למדיניות פרטיות זו ובכפוף לדיני מדינת ישראל.
3. הפרטים והמידע
3.1. אומנם אינך מחויב למסור לנו מידע מכח החוק. עם זאת, בכדי שיתאפשר לך להשתמש בשירותי השותפות לרבות חלק מהשירותים הניתנים באתר, עלינו לקבל פרטי מידע לגביך. מדובר במידע כגון: שם מלא, מספרי טלפון, כתובות דואר ודואר אלקטרוני.
3.2. המידע הנזכר לעיל עשוי בין השאר לשמש ל:
א. מתן גישה למשתמש לשירותי השותפות הניתנים באמצעות האתר ומחוצה לו;
ג. שיפור שירות הלקוחות למשתמש.
ד. שליחת דו"חות, מיילים תקופתיים בדבר שירותים ו/או מוצרים של השותפות ושל שותפיה;
ה. עיבוד השירות שנעשה באמצעות האתר ומחוצה לו;
3.3. אנחנו לא נעשה כל שימוש במידע שלא בהתאם למטרות ולאופנים שפורטו בסעיפים 3.2 לרבות מכירתו של המידע הנ"ל לצדדים שלישיים.
3.4. בנוסף, אנו עשויים לחשוף מידע אישי אם וכאשר אנו סבורים כי שחרור כזה הוא ראוי ו/או נחוץ בכדי לציית לחוק, כדי לקיים את פסיקת בית משפט ו/או צו בית משפט, כדי להגן על זכויותינו ועל זכויותיהם של צדדים אחרים ו/או על רכושם ועל מנת לאכוף את המדיניות באתר.
3.5. כתובת הדואר האלקטרוני שסופקה על ידך לאתר לצורך מתן השירות, תשמש למטרה הבלעדית של שליחה למשתמשים מידע ועדכונים רלוונטיים לשימוש שלך באתר האינטרנט, כמו גם לתקשורת עמך כמו גם למתן הודעות לגבי שירותים רלוונטים של השותפים שלנו.
3.6. אם וכאשר אתה מעדיף להפסיק לקבל הודעות דוא"ל עתידיות ו/או להסיר את המידע משרתי השותפות, אנא עקוב אחר ההוראות לביטול הרישום המפורטות בחלק התחתון של כל הודעת דוא"ל שאנו שולחים לך.
4. אבטחה
4.1. אנו ננקוט באמצעי זהירות טכניים וארגוניים סבירים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע האישי שלך.
4.2. אנו נוקטים באמצעים שונים כדי להבטיח את המידע האישי שהמשתמשים באתר נדרשים לספק לצורך גישה, כניסה, שליחה של מידע ותקשורת, או בכדי לשנות את המידע האישי שניתן על ידי המשתמש.
4.3. ככל הידוע לנו, כל העסקאות מועברות דרך פרוטוקול תקשורת מאובטח (SSL), אשר מצפין את המידע האישי לפני שהוא נשלח ונצפה על ידי אלה שיש להם זכויות גישה מיוחדת למערכות אלה והנדרשים לשמור על המידע האישי חסוי. יחד עם זאת, אנו לא יכולים להיות ערבים לבטיחות המידע שהינך מעביר תוך ביצוע התשלום.
4.4. ככל שהינך מעוניין להימנע מביצוע תשלומים דרך צדדים שלישיים, ניתן לבצע את התשלום ישירות מול צוות השותפות בצ'ק או העברה בנקאית.
4.5. פרטים אישיים של המשתמש לא יועברו אל מחוץ לאתר, אלא בתנאים שהוזכרו לעיל.
5. עוגיות (cookies)
5.1. עוגייה היא מחרוזת אותיות ומספרים המשמשת לאימות, למעקב ולאגירת מידע על אודות גולש באתר אינטרנט, כגון שמירת העדפות המשתמש.
5.2. אנו משתמשים בעוגיות כדי לפקח ולנתח נתונים על התנועה באתר וכדי לשמור את העדפות המשתמש לשימוש עתידי באתר. אנחנו עשויים ליצור קשר ולהתקשר חוזית עם ספקי שירותים כדי לסייע לנו להשתמש באתר ובתנועה בו בצורה יעילה יותר.
5.3. ספקים אלה לא מורשים לעשות כל שימוש במידע האישי שנאסף על ידינו למטרות אחרות, מלבד שיפור האתר.
5.4. ניתן לחסום עוגיות דרך הגדרות הדפדפן. אפשרות זו עלולה לגרום לשירותים מסוימים שבאתר להציג תקלה ו/או שלא לפעול כראוי.
6. קישורים ו/או שירותים של צדדים שלישיים
6.1. האתר עשוי להציע ו/או לכלול שירותים ו/או מוצרים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. לצדדים אלה יש מדיניות פרטיות ותנאי שימוש משלהם.
6.2. אנו לא יכולים לקחת ולא לוקחים אחריות בכל הקשור לפעילות, לשירותים ו/או למוצרים של צדדים שלישיים אלה.
7. תנאי שימוש
7.1. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש באתר, המפרטים ומרחיבים את תנאי השימוש, הוויתורים וההגבלות השונות. בעצם השימוש באתר אתה נחשב כמי שקרא והסכים לתנאי השימוש באתר.
7.2. ניתן לעיין בתנאי השימוש של האתר ב: http://www.nesikaiskit.co.il/2016-01-18-09-30-02.
8. הסכמה מדעת
8.1. בעצם השימוש באתר אתה מסכים ומאשר את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש.
9. עדכון מדיניות
9.1. אנו יכולים לשנות ו/או לערוך ו/או לעדכן את מדיניות הפרטיות מעת לעת. אתה מוזמן לבדוק את העמוד מדי פעם כדי לוודא שאתה מכיר את כל השינויים.
10. יצירת קשר
10.1. בכל שאלה ו/או בקשה הקשורה לסוגיות פרטיות ומדיניות פרטיות זו, אנא אל תהססו ליצור עמנו קשר ב: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

צרו קשר

053-9211819

nesikaoffice@gmail.com

  פנו דרך טופס התקשרות 


logo

פייסבוק