אודות נסיקה עסקית

הסיפור שלנו, צוות נסיקה עסקית, חזון וערכים

 

 

צוות נסיקה עסקית

 

 

 

מנכ"ל נסיקה עסקית, אסטרטג לשיווק באינטרנט ומומחה לפרסום בפייסבוק. הערכים שלי הם תשוקה, כנות ישירה ואמינות. המוטו שלי: לתת יותר ערך ליותר אנשים כאשר טובת הלקוח עומדת לנגד ענינו וערכים של אמינות, אמת ורצון אמיתי לעזור לאחרים מובילים את הפעולות שלנו. הדבר שלמענו אני מתעורר בכל בוקר והתשוקה הגדולה שלי היא משפחת נסיקה עסקית.

&nbs

נשוי + 3 (לפחות עוד 2 ילדים בדרך...אם אשתי תסכים:-) מנכ"ל נסיקה עסקית, התשוקה הגדולה שלי להקיף את עצמי באנשים שבוחרים להיות שמחים מבפנים ומבחוץ, כאלה שקיבלו החלטה להגשים את עצמם. האהבה הגדולה שלי היא לעבוד עם אנשים שעוקפים כל מכשול ומבינים שהאתגרים שבדרך נועדו לחשל אותנו ולתת לנו את האפשרות לעלות שלב במשחק החיים.

 

תושבת תל אביב. יועצת שיווק בכירה. מלווה עסקים להגדלת הכנסות ולנסיקה עסקית, מעבירה קורסים וסדנאות לאנשי עסקים וליועצים עסקיים. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בשיווק, תואר שני במנהל עסקים התמחות בשיווק ותואר שני במדיניות ציבורית. לשעבר מנכ"ל של פנסיון כלבים ומאחוריה רקורד של תפקידים שיווקים בחברות גדולות במשק.

 

תושבת תל אביב, אמא ל-2. יועצת שיווק בכירה בצוות, המובילה עסקים לפריצות דרך ולהגדלת הכנסות בשיטת "נסיקה עסקית". מנחת סדנאות וקורסים לבעלי עסקים וליועצים עסקיים. בעלת תואר ראשון בהנדסת תוכנה, מאמנת ומגשרת מוסמכת. לפני כ-4 שנים עשתה הסבה מתחום ניהול פרוייקטים לתחום האימון והגישור והפכה לעצמאית. 

 

מנהלת מחלקת שיתופי פעולה. התשוקה שלי היא לעזור לאנשים, לבנות איתם משהו טוב יותר ממה שהיה קיים עד כה, לעזור להם להתקדם לנקודה טובה וגבוהה יותר עבורם. העולם הוא אינסופי- מה שאנחנו רואים זה רק חלק קטן מכל מה שנוכל לקבל. ערך מוביל: אומץ, היכולת להסתכל לפחד בעיניים ולמוסס אותו תוך כדי תנועה. 

 

תושבת רעננה, אמא של אוֹרי ויאיר. המוטו שלי: הכוח לשנות נמצא אצלי בלבד. מספר פעמים היה לי הכוח לעזוב את המוכר והידוע ולקחת סיכון. בדיעבד, אלו היו ההחלטות המשמעותיות ביותר עבורי, ובזכותן שיפרתי את חיי. אם המניע מספיק חשוב - ניתן לעשות הכל.  מאמינה בעשייה מתוך הנאה, רצון לעזור ללקוחות והנאמנות לעצמי, משם מגיעה צמיחה:)

 

בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש ומדעי ההתנהגות ומוסמכת בטיפול בהידרותרפיה ושחייה שיקומית. הדרך להצלחה בכל תחומי החיים תלויה בגמישות- חשובה היכולת ללמוד, אך חשובה לא פחות היכולת לשכוח את כל מה שלמדת וללמוד מחדש.

 

נשואה פלוס 5 ילדים. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית. מאמינה בלמידה והתפתחות מתמדת בכל המישורים. משתדלת לנהוג לפי עקרונות של יושרה, כנות, טוב לב ועזרה לזולת. 

 

מתגוררת באשקלון, אמא ל-6 ילדים, אוהבת את החיים ושותה אותם בלגימות גדולות. נהנית במיוחד לעזור לאנשים להגשים את חלומם. מוטו: אם רק נעז לצאת מאזור הנוחות שלנו -> השמיים הם הגבול.

 

לוח אירועים

איתי משיח – מנכ"ל SV-COLLEGE

"העסק התרחב במהירות, ההכנסות כיום עומדות על מעל 100,000 ₪ בכל חודש, כשהתחלתי עם נסיקה ידעתי שמתישהו זה יקרה, רק שלא ידעתי שזה יכול לקרות כ"כ מהר"

Image not available
Image not available

יפעת בחר – מנכל"ית עמותת השתחוויה

"מי שרוצה להצליח ולעבוד בצורה מקצועית עם תוצאות מוכחות שיעשה תהליך ליווי בשיטת נסיקה עסקית"

Image not available
Image not available

מינדי ונעמי – כלכלה בריאה

"הדבר הראשון שקרה לנו הוא שהתחלנו לראות כסף מהר, מאז הליווי הכל גדל והתרחב, יש לנו צוות מאמנות וההכנסות עולות בהתמדה"

Image not available
Image not available

אורנה פיזנטי – דרך הגב העליון

"הפכתי לאדם שאני רוצה להיות, יש לי רשימה של 15,000 לקוחות פוטנציאלים, ומעל 300 תלמידים בקורס הדגל שלי, ההכנסות עולות מחודש לחודש"

Image not available
Image not available

 

צרו קשר

053-9211819

nesikaoffice@gmail.com

  פנו דרך טופס התקשרות 


logo

פייסבוק